Zamknij

Węgrowscy radni kończą kadencję. Ostatnia sesja już za nimi

08:50, 26.09.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

25 września odbyła się ostatnia Zwyczajna Sesja Rady Miejskiej Węgrowa w obecnej kadencji. Kadencja skończyła się drobnym upominkiem.

Ostatnia sesja przebiegła w burzliwej atmosferze, zresztą jak każde obrady, które mogliśmy śledzić w tej kadencji. O poruszanej tematyce napiszemy jednak w innym artykule. Zakończenie obrad znacznie złagodziło napiętą atmosferę.

Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Antoński wspólnie z Burmistrzem Krzysztofem Wyszogrodzkim podziękowali radnym za czteroletnią pracę na rzecz Węgrowa, życząc powodzenia w przyszłości. W prezencie radni dostali pamiątkowe długopisy z grawerem, pisemne podziękowania, a także wspólną fotografię.

Podziękowania i prezent trafiły także do przewodniczącego. Jak mówiły jego zastępczynie – Barbara Szymańska i Jolanta Roguska – przewodniczący Jacek Antoński niejednokrotnie gasił pożary, które wzniecały się na sesjach. Z pewnością jego spokój przydał się obecnej radzie, on także podziękował zastępczyniom dodając, że nimi praca była dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Już dziś wszystkim radnym mijającej kadencji Redakcja GWiO dziękuje za tą czteroletnią współpracę.

W październiku odbędzie się jeszcze jedna sesja, będzie to jednak sesja nadzwyczajna, zatem oficjalne podziękowanie odbyło się już 25 września.

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gwio.pl | Prawa zastrzeżone