Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pracuj jako Opiekun/ka Osób Starszych - Niemcy

Data dodania: 2019-01-11 19:12:04ID: 40

572Pokaż numer[email protected]

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Unii Europejskiej.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość. Poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt na terenie Polski, Niemiec i Anglii.

Zapewniamy:

-atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
-bezpieczną i legalną formę współpracy;
-opłacone składki ZUS;
-dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
-kursy języka niemieckiego ? od podstaw i doszkalające;
-pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów;
-pełną organizację pobytu ? transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
-całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (dla wyjazdów do Wielkiej Brytanii także opłacenie kosztów pozwoleń związanych z pracą w UK);
-dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
-całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
-sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
-szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
-kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami

Wymagania:
-podstawowa znajomość języka niemieckiego (przy wyjazdach do Niemiec) lub dobra znajomość języka angielskiego (przy wyjazdach do Anglii)
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny)
-wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka
-mile widziane prawo jazdy

Obowiązki opiekunki:

-sprawowanie opieki nad podopiecznym
-organizowanie czasu wolnego
-uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach


Jeśli masz podstawowe doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chcesz rozpocząć współpracę z Promedica24, a nie znasz języka niemieckiego - zachęcamy do zapisywania się na nasz kurs!

Promedica24
ul. Czerwonego Krzyża 21
08-110 Siedlce


Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.

Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone