Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Promowanie kosmetyków

Data dodania: 2019-09-25 12:49:52ID: 78

+48Pokaż numer[email protected]

Oferuję dodatkowe dochody na stanowisku Ambasadorki Oriflame!

Przy niedużym zaangażowaniu można odebrać fantastyczne nagrody w postaci kosmetyków, sprzętu AGD i RTV oraz dodatkowego zarobku.

Przy jakimkolwiek zamówieniu otrzymasz elegancki talerzyk porcelanowy i czekoladę Lindt.

Gdy zrobisz zamówienie za 50pkt czyli około 200zł za 4,90 otrzymasz ekskluzywny zestaw portfel, kopertówka i duża torba z serii Alliure.

Rabat od zamówienia 20% na cały asortyment opcja darmowej dostawy i możliwość rezygnacji w każdej chwili. Wysyłam katalogi, próbki i materiały na start. . Jestem pomocna na każdym etapie rozwoju. Oriflame dodatkowo oferuję darmowe szkolenia on-line.Dla osób które chcą osiągnąć coś więcej, Oriflame przygotował ofertę pracy na stanowisku Lidera. Swoją kreatywność oraz kontakt ze znajomymi można w krótkim czasie przełożyć na sukces zawodowy. Oprócz gratyfikacji finansowej wspaniałe markowe nagrody.Jeżeli chcesz zarejestrować się teraz, skopiuj poniższy link, wklej w przeglądarkę i wypełnij formularz zgłoszeniowy:http://bit.ly/2k83vspPo zarejestrowaniu na stronie w kilka minut otrzymasz:

- numer personalny który wysyłany jest na maila

- hasło do logowania przyjdzie smsem na telefonOd tego momentu możesz korzystać ze swojej strony Oriflame :-)Jeżeli masz jeszcze jakąś wątpliwość, bądź pytanie skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem telefonu + 48728953592Czekam na Twoje zgłoszenie i zapraszam do mojego zespołu

Karolina Plas


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone