Zamknij
REKLAMA

Kolizje na drogach. Policja apeluje o zwiększoną uwagę

11:08, 15.02.2021 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

08 lutego w Miedznie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując autobusem, wykonując manewr cofania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Roguszynie mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki Chrysler nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i wpadł w poślizg, zjechał na lewą stronę jezdni a następnie uderzył w ogrodzenie posesji powodując jego uszkodzenie. Nikt nie doznał obrażeń.

13 lutego w Szarutach mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze i do przydrożnego rowu, gdzie pojazd wywrócił się. Nikt nie doznał obrażeń.

14 lutego w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w jego tył powodując uszkodzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

mł.asp. Monika Księżopolska

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%