Zamknij
REKLAMA

? Pozdrawiamy 4 dziewczyny, które przechodziły dziś obok Trzech Braci ok. 18 ? Było /machane/, więc jakiś ślad mile widziany ?

Pozdrawiam blondynkę z Baru Cudniak ☺ kebab był mega dobry. Kolega który zamówił telefonicznie tortille i odebrał w okinku ok 14 ☺ Odezwij się ?

Pozdrawiam kelnera który pracuje w restauracji kolo biedronki ?

Pozdrawiam dwie dziewczyny które siedziały (w czwartek) koło godziny 11 w barze TOP DRIVE... Wyglądałyście na miłe i sympatyczne ? jeśli dałoby radę odezwijcie się w wiadomości prywatnej?

Pozdrawiam chłopaków z czarnego golfa! PS. Wiem, że mam fajne buty

Hej ? może to nie było w Węgrowie ale na tamtejszych tablicach rejestracyjnych odjechała ta piękna dziewczyna ? Generalnie widziana była dzisiaj (30.05.) w biedronce w Kałuszynie około godziny 19-19:30, może ciut pózniej. Ubrana byłas w czarne spodnie, marynarkę dzinsową i białe buty tomiego ? Prawdopodobnie byłaś ze swoją mamą i bratem ? zerkałaś co raz w moją stronę ? odjechałaś Toyotą Yaris ? Jeśli to czytasz to pozostaw po sobie jakiś znak a się odezwę ?

godzina 21 sokolow podlaski top drive. 2 dziewczyny z czerwonego opla wwe 9C.. dajcie znać może następnym razem uda nam się porozmawiać a nie wymienić tylko spojrzeniem ?.

Poszukuję partnerki w wieku 19-24 lata, która zechciałaby potowarzyszyć mi na weselu, które odbędzie się pod koniec czerwca. Duże poczucie humoru, kultura osobista oraz umiejętności taneczne mile widziane. Zapewniam transport i dobrą zabawę do białego rana. Obowiązkowo kawa zapoznawcza. ? Zainteresowane panie zapraszam do zostawienia "❤" lub napisania wiadomości na adres: [email protected]

Pozdrawiam piękna dziewczynę która była razem z mana i bratem w niedzielę tzn 2 czerwca koło godziny 16 na lodach w Sokołowie podlaskim w domu rzemiosła na starym mieście ?. Miałaś fajne spodnie w paski które rozwiewał ci wiatr ?. Wymienilismy się kilka razy spojrzeniami ?. Odjechalas samochodem na WWE. Odezwij się, chętnie Cię poznam ?

Pozdrawiam uroczą blondynkę widzianą dziś (02.06) na festynie rodzin zastępczych, miałaś bordowy worek adidasa na plecach. Śliczny uśmiech ?