Zamknij
REKLAMA

Wytwórnia nielegalnego alkoholu w Węgrowie zlikwidowana. Wpadł 37-latek

15:18, 20.03.2021 | KPP w Węgrowie
fot. Pixabay
REKLAMA

Zatrzymana aparatura do wytwarzania alkoholu etylowego, 350 litrów zacieru i ponad 23 litry gotowego alkoholu to efekt wczorajszej pracy węgrowskich kryminalnych. Nielegalna wytwórnia alkoholu znajdowała się na terenie Węgrowa. W tej sprawie zarzuty usłyszał 37-letni mężczyzna.

Jak informuje mł. asp. Monika Księżopolska, zlikwidowana nielegalna wytwórnia alkoholu to efekt pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy. Kryminalni weryfikowali posiadane informacje o 37-letnim mężczyźnie, którego podejrzewali o nielegalną produkcję alkoholu.
- Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia podczas przeszukania pomieszczeń znajdujących się na posesji węgrowianina. W trakcie działań policjanci znaleźli i zabezpieczyli 350 litrów zacieru w beczkach oraz ponad 23 litry gotowego alkoholu oraz aparaturę do produkcji nielegalnego alkoholu – dodała rzeczniczka węgrowskiej policji.

37-latek usłyszał zarzut w tej sprawie. Za nielegalną produkcję alkoholu mężczyzna niebawem odpowie przed sądem. Z uwagi na zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia przestrzegamy przed kupowaniem i spożywaniem alkoholu pochodzącego z nielegalnych źródeł.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%