Zamknij
REKLAMA

Urząd Miejski w Węgrowie zamknięty dla interesantów [KOMUNIKAT]

16:14, 29.03.2021 | Miasto Węgrów
REKLAMA

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA WĘGROWA

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z zagrożeniem chorobą zakaźną COVID-19 oraz dbając o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców informuję, że do dnia 9.04.2021 r. Urząd Miejski w Węgrowie będzie nieczynny dla interesantów, natomiast nie przerywa pracy.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej czy elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP.

Szczegółowy wykaz telefonów do wszystkich wydziałów i stanowisk pracy dostępny jest na stronie internetowej miasta.

Kasa urzędu będzie nieczynna.

Urząd Stanu Cywilnego będzie przyjmował interesantów jedynie w sprawach związanych z rejestracją zgonów po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Interesanci będą przyjmowani tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym umówieniu daty i godziny w wyznaczonym miejscu.

Dodatkowo przy wejściu głównym do urzędu w budynku przy ul. Rynek Mariacki 16 znajduje się urna, do której możecie Państwo wrzucać podania i inną dokumentację (w tym również dotyczącą USC). Prosimy o dopisywanie na składanych dokumentach swojego numeru kontaktowego. Urna będzie opróżniania raz dziennie, co gwarantuje Państwu rozpoczęcie biegu sprawy w dniu jej dostarczenia i dotrzymania terminu zgodnie z KPA.

Za utrudnienia przepraszamy

 

 

(Miasto Węgrów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%