Zamknij
REKLAMA

Zbiórka krwi dla Macieja Zduniaka już w najbliższy piątek!

11:00, 12.04.2021 | Redakcja
REKLAMA

Na węgrowskim rynku stanie krwiobus, w którym przeprowadzona zostanie zbiórka krwi dla Macieja Zduniaka, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Potrzeba minimum 30 osób, które oddadzą krew!

16 kwietnia w godzinach 9-13 wszyscy mieszkańcy Węgrowa i okolic będą mogli pomóc Maćkowi oddając krew z dowolnej grupy. Każda kropla jest na wagę złota! Wszystkie osoby przystępująca do oddania krwi będą musiały wypełnić specjalne kwestionariusze osobowe, w których konieczne będzie podanie danych Macieja Zduniaka. Aby sprawnie oddać krew należy przyjść wcześniej, krwiobus wszystkie procedury musi zakończyć do godz. 13.00.

Jeśli wybierasz się po raz pierwszy, zapoznaj się z wytycznymi:https://www.rckik-warszawa.com.pl/kto-nie-moze-oddac-krwi

Co ważne, krew dla Maćka można oddawać cały czas, w dowolnym terminie i w dowolnej miejscowości. Należy jedynie pamiętać, aby w kwestionariuszu osobowym wypełnianym przed oddaniem krwi wpisać następujące dane: Maciej Zduniak. Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Warszawa ul. Gandhi 14.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%