Zamknij
REKLAMA

Nowy dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Łochowie

08:18, 15.04.2021 | Gmina Łochów
REKLAMA

Od 1 kwietnia br. stanowisko dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Łochowie pełni mgr Jacek Niewiadomski. Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w zakresie filozofii. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku historia i wiedza o społeczeństwie oraz zarządzanie oświatą. 

Pracował w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Łochowie, w firmie Ekon w Otrębusach, gdzie zajmował się realizacją projektów unijnych z zakresu ochrony środowiska. Od 1 września 2006 roku pracował jako nauczyciel historii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie (obecnie Zespół Szkół Ponadpodstawowych), a od 2008 roku jako nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie.

Od 2016 roku posiada stopień zawodowy nauczyciela dyplomowanego. W czasie pracy zawodowej podnosił swoje kwalifikacje zawodowe, odbywając liczne kursy i szkolenia. Jest mężem i ojcem trójki dzieci. Jego największą pasją jest muzyka rockowa i historia Polski.
 

(Gmina Łochów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%