Zamknij
REKLAMA

W Łochowie rusza aplikacja LUPE. Dla pierwszych stu użytkowników prezent!

23:13, 14.04.2021 | Gmina Łochów
REKLAMA

Od 15 kwietnia 2021 r. uruchomiony zostanie nowy system komunikacji z mieszkańcami Gminy Łochów o nazwie LUPE. 


System jest dostępny na stronie https://lochow-lupe.bit-sa.pl. Dla ułatwienia dostępna jest także do pobrania aplikacja na telefony komórkowe. System i aplikacja mobilna powstały z myślą o zapewnieniu zdalnej obsługi i obustronnej komunikacji mieszkańców z Urzędem Miejskim w Łochowie. To bezpłatne narzędzie, dzięki któremu nie wychodząc z domu, będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w okolicy.

Informacje w jednym miejscu: aktualny harmonogram wywozu odpadów komunalnych (wraz z powiadamianiem o terminach ich odbioru), komunikaty i ogłoszenia urzędowe, informacje o wydarzeniach gminnych i imprezach kulturalnych, ostrzeżenia dla kierowców, informacje z Regionalnego Systemu Ostrzegania RSO.

Zgłaszanie zdarzeń i awarii: jesteś świadkiem zdarzenia lub zauważyłeś awarię - zrób zdjęcie i zgłoś sprawę, zgłoszenie trafi do właściwego i kompetentnego w danej sprawie urzędnika, śledź status swojego zgłoszenia, zobacz mapę wszystkich zgłoszeń w gminie, zgłoszenia można dodawać zarówno przez aplikację, jak i witrynę www.
Pierwsze 100 osób, które zainstalują na smartfonie aplikację LUPE i przyjdą do Urzędu Miejskiego w Łochowie, otrzymają w Biurze Obsługi Mieszkańca prezent powitalny dla użytkowników tejże aplikacji!!!  Zapraszamy!!!

UWAGA: System zgłoszeń LUPE działa na terenie Gminy Łochów, zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łochowie. Dodatkowo zgłoszenia o nagłych zdarzeniach, np. wypadkach, pożarach, katastrofach oraz o innych sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu powinny być zgłaszane pod numery alarmowe.

(Gmina Łochów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%