Zamknij
REKLAMA

Zasłabł i uderzył w drzewo, inny spowodował kolizję mając ponad 2 promile [RAPORT KPP]

10:16, 08.06.2021 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do kierujących rowerami.

31 maja w m. Sadowne mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kierując pojazdem marki Volvo podczas manewru cofania uderzył w stojący za nim pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Hucie Gruszczyno mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

1 czerwca w Stoczku mieszkaniec powiatu węgrowskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu) kierował pojazdem marki Suzuki, ponadto spowodował kolizję z pojazdem marki Honda. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

2 czerwca w Łochowie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KP w Łochowie.

Tego samego dnia w Tończy mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu w wyniku czego doszło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

4 czerwca w Łochowie mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń. 

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%