Zamknij
REKLAMA

Nowa Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży w Węgrowie

09:03, 11.06.2021 | UM w Węgrowie
fot. UM w Węgrowie
REKLAMA

Od 1.04.2021 Fundacja By The Way utworzyła w Węgrowie Poradnię Psychologiczną dla Dzieci i Młodzieży działającą w ramach środków NFZ.

W dniu 14.05.2021 r. odbyło się w siedzibie Fundacji By The Way w Węgrowie spotkanie, w którym uczestniczyli: p. Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, p. Halina Ulińska – Zastępca Burmistrza Węgrowa, p. Tomasz Rowiński - Prezes Zarządu EZRA Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, p. Jolanta Konopelska - Dyrektor Generalny EZRA Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, p. Monika Wrzosek-Tulwin - Prezes Zarządu Fundacji By The Way i p. Rafał Biernat - Wiceprezes Zarządu. 

Była to okazja do podsumowania sześcioletniej działalności Fundacji na rzecz z zdrowia psychicznego mieszkańców powiatu węgrowskiego. Od początku swojego istnienia zrealizowała ona 9 projektów współfinansowanych ze środków Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej na łączną kwotę 346 680,80 zł. 

Od 1.04.2021 Fundacja w partnerstwie z EZRA UKSW utworzyła w Węgrowie Poradnię Psychologiczną dla Dzieci i Młodzieży działającą w ramach środków NFZ. W poradni dzieci, młodzież i ich rodziny mogą otrzymać wsparcie w ramach diagnozy psychologicznej, psychoterapii indywidualnej i rodzinnej oraz terapii środowiskowej. 

Spotkanie było okazją do rozmowy na temat ogromnych potrzeb i kierunków zmian, a także doświadczeń w zakresie budowania wsparcia psychicznego dla najmłodszych mieszkańców Mazowsza.

Burmistrz Węgrowa p. Paweł Marchela złożył wizytę  w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, kiedy była otwierana życząc sukcesów w działalności.

 

(UM w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%