Zamknij
REKLAMA

Policja zatrzymała nastolatków z amfetaminą. 17-latek na widok policji narkotyki dał swojej 15-letniej dziewczynie

12:00, 01.07.2021 | KPP w Węgrowie
Skomentuj
REKLAMA

Do patologicznej sytuacji doszło 29 czerwca w Węgrowie. Grupa młodzieży na widok policji zachowywała się dziwnie. Jak się okazało, 17-latek chciał wciągnąć "kreskę", na widok policjantów narkotyki oddał swojej 15-letniej dziewczynie. 

Jak relacjonuje rzeczniczka KPP w Węgrowie, 29 czerwca policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Węgrowie zobaczyli grupę młodzieży, która na widok radiowozu zaczęła się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili ich wylegitymować i sprawdzić powód takiej reakcji.

- Podczas legitymowania policjanci ujawnili środki odurzające, a dziewczyny miały pilnować czy „nic nie jedzie” - poinformowała rzeczniczka KPP w Węgrowie, mł. asp. Monika Księżopolska. 

Jak się okazało, 17-latek chcąc się odurzyć korzystał z telefonu swojej 15-letniej dziewczyny, na którym rozsypał amfetaminę, po czym na widok radiowozu oddał jej telefon wraz z zawiniątkiem, w którym były narkotyki. Narkotyki kazał jej schować.

Wszyscy zostali przewiezieni na Komendę Policji skąd odebrali ich rodzice. 17-latek usłyszał zrzut posiadania środków odurzających. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Lol Lol

0 1

Co za idioci. *%#)!& kapusi 14:14, 02.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%