Zamknij
REKLAMA

Pijany obywatel Ukrainy wjechał na chodnik i uderzył w słupek

17:09, 19.11.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z węgrowskiej komendy poinformowali o zdarzeniach drogowych, do których doszło w minionych dniach. Niestety, za kółkiem znów nie brakuje nietrzeźwych kierowców. 


Do  zdarzenia doszło 14 listopada w Łochowie.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej hondą. W wyniku zderzenia kierująca hondą doznała stłuczenia kolana. 

17 listopada w Sadolesiu doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Policjanci zatrzymali do kontroli 37- letniego kierującego audi, sprawdzili stan trzeźwości kierującego który wykazał blisko 3 promile. Policjanci udaremnili dalsza jazdę nietrzeźwemu kierującemu. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Miedzna. Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w przepust. Kierujący jak i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów. 

18 listopada w Węgrowie 50-letni obywatel Ukrainy kierujący oplem wjechał na chodnik, po czym uderzył w słupek. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Miał blisko 3 promile! Na szczęście skutki jego nieodpowiedzialnego zachowania nie były tragiczne. Dobrze, że "ucierpiał" tylko słupek. 

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (2)

Maria MMaria M

4 2

Słupek cierpi?Co za bzdura.. 18:45, 19.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ONRONR

0 0

Do Maria M. a ty co bronisz upaińca?! Dobrze że tylko "ucierpiał" słupek... 20:21, 20.11.2018


© gwio.pl | Prawa zastrzeżone