Zamknij
REKLAMA

Pijany obywatel Ukrainy wjechał na chodnik i uderzył w słupek

17:09, 19.11.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z węgrowskiej komendy poinformowali o zdarzeniach drogowych, do których doszło w minionych dniach. Niestety, za kółkiem znów nie brakuje nietrzeźwych kierowców. 


Do  zdarzenia doszło 14 listopada w Łochowie.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej hondą. W wyniku zderzenia kierująca hondą doznała stłuczenia kolana. 

17 listopada w Sadolesiu doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Policjanci zatrzymali do kontroli 37- letniego kierującego audi, sprawdzili stan trzeźwości kierującego który wykazał blisko 3 promile. Policjanci udaremnili dalsza jazdę nietrzeźwemu kierującemu. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Miedzna. Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w przepust. Kierujący jak i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów. 

18 listopada w Węgrowie 50-letni obywatel Ukrainy kierujący oplem wjechał na chodnik, po czym uderzył w słupek. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Miał blisko 3 promile! Na szczęście skutki jego nieodpowiedzialnego zachowania nie były tragiczne. Dobrze, że "ucierpiał" tylko słupek. 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Maria MMaria M

4 2

Słupek cierpi?Co za bzdura.. 18:45, 19.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ONRONR

0 0

Do Maria M. a ty co bronisz upaińca?! Dobrze że tylko "ucierpiał" słupek... 20:21, 20.11.2018


REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone