Zamknij
REKLAMA

Wypadki na drogach powiatu

06:49, 12.08.2021 | KPP w Węgrowie
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do pieszych i rowerzystów.

05 sierpnia w Węgrowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Kia wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń. 

07 sierpnia w Węgrowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford najechał na tył zjeżdżającego w zatokę parkingową pojazdu marki Volvo, a następnie w stojący pojazd marki Renault powodując uszkodzenia pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń. 

W tym samym dniu w Ludwinowie mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki BMW chcąc uniknąć zderzenia z zającem zjechał w prawo do przydrożnego rowu następnie uderzył w przepust drogowy. Kierujący oraz pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

08 sierpnia w Płatkownicy mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki VW, która rozpoczęła manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu. W Wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Ponadto, kierujący Mercedesem decyzją starosty posiadał zatrzymane prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie. 

Tego samego dnia w Łochowie doszło do zdarzenia drogowego z nieletnim rowerzystą. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż chłopiec (mieszkaniec pow. węgrowskiego) jadąc rowerem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem marki Dodge w wyniku czego rowerzysta został potrącony. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach. 

mł.asp. Monika Księżopolska
 

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%