Zamknij
REKLAMA

Kolizje i wypadki na drogach powiatu [RAPORT KPP]

12:26, 23.08.2021 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

15 sierpnia w Liwie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda co doprowadziło do zderzenia się pojazdów. Kierująca Skodą w wyniku doznanych obrażeń, została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

16 sierpnia w Sadownem mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując motocyklem marki Kawasaki podczas wyprzedzania doprowadził do bocznego zderzenia się z prawidłowo jadącym kierującym skuterem marki Romet. Obydwaj kierujący nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. W wyniku doznanych obrażeń kierujący motocykla został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

18 sierpnia w Węgrowie kierująca pojazdem marki BMW zasnęła podczas jazdy co doprowadziło do zderzenia się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Fiat oraz w pojazd VW. Nikt nie doznał obrażeń. Tego samego dnia w Międzylesiu mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Skoda wykonując manewr zawracania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

19 sierpnia w Łochowie mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Peugeot wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

20 sierpnia w Łochowie mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Daewoo nieprawidłowo wyprzedzał rowerzystkę, która sygnalizowała zamiar skrętu w lewo i wyprzedzając ją na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia. Obrażenia których doznała kobieta nie wymagały jej hospitalizacji.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%