Zamknij
REKLAMA

Dożynki Powiatowo-Gminne w tym roku w Łochowie

09:49, 06.09.2021 | Redakcja
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliżają się III Dożynki Powiatowo-Gminne. W tym roku gospodarzem wydarzenia będzie Gmina Łochów, a impreza zorganizowana zostanie na terenie Pałacu w Łochowie we współpracy z firmą ARCHE. 


W ubiegłym roku wydarzenie w okrojonej formie odbyło się w Miedznie. Niestety, hucznej zabawy nie było ze względu na pandemię. W tym roku sytuacja epidemiologiczna pozwala na więcej, przynajmniej na razie.
- Tegoroczne dożynki organizujemy wspólnie z Samorządem Łochowa oraz firmą ARCHE, która będzie nas gościć na terenie Pałacu w Łochowie. Dożynki odbędą się 19 września. O godz. 12 uroczystości rozpoczniemy mszą świętą w kościele parafialnym w Łochowie, skąd przejedziemy do Pałacu, gdzie uformujemy orszak dożynkowy i przejdziemy na teren ogrodów pałacowych, gdzie odbędą się prezentacje artystyczne naszych zespołów folklorystycznych i nie tylko. Oprócz tego nie zabraknie stoisk Kół Gospodyń Wiejskich, rozstrzygniemy konkurs pod patronatem Senator RP Marii Koc pt. „Jadą goście jadą”, gdzie prezentowane będą tradycyjne potrawy na powitanie. Wręczymy także odznaczenia za zasługi dla rolnictwa, przekażemy też pierścienie „Za Zasługi dla rozwoju Powiatu Węgrowskiego”. Całość zakończy koncert Ani Rusowicz
– opowiadała Starosta Węgrowski Ewa Besztak zapraszając całą społeczność powiatu węgrowskiego na tegoroczne dożynki do Łochowa.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%