Zamknij
REKLAMA

Lądowanie na rondzie, śmierć na DK-62. Tydzień pełen wypadków [RAPORT KPP]

15:22, 09.09.2021 | KPP w Węgrowie
fot. nadesłane przez czytelnika
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych. W wielu z nich udział brały dzikie zwierzęta. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

 

30 sierpnia w Wierzbnie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ranault z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi i w przydrożnym rowie wywrócił pojazd. W wyniku doznanych obrażeń kierujący oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w Barchowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która wbiegła prosto przed pojazd stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze co spowodował o wywrócenie go na bok. Nikt nie doznał obrażeń.

31 sierpnia w Trzebuczy mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzył się z łosiem, który wbiegł przed jadący pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

1 września w Łochowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Renault, doprowadzając do zderzenia.  Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Wierzbnie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wykonując manewr cofania, uderzył w zaparkowany pojazd marki Kia. Ponadto, kierujący VW nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

2 września w Kamionnie mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Opel na łuku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z zespołem pojazdów składającym z ciągnika siodłowego marki Daf wraz z naczepą. Kierujący Oplem poniósł śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie

W tym samym dniu w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Scania. Nikt nie doznał obrażeń.

3 września w Węgrowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie ustępując pierwszeństwa przejazdu przed skrzyżowaniem z ruchem okrężnym doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

04 września w Kamionnie mieszkaniec pow. koszalińskiego, kierując pojazdem marki Ford zderzył się z łosiem, który wbiegł przed jadący pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Land Rover wykonując nieprawidłowo manewr cofania uderzyła w pojazd marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

4 września w Węgrowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motoroweru. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem marki Piaggio. W wyniku zdarzenia motorowerzysta trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

5 września w Samotrzasku mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Audi zderzył się z łosiem, który wbiegł na jezdnię, W wyniku zderzenie pasażer trafił do szpitala. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w Łazach kierujący pojazdem marki Mercedes zderzył się z dzikiem, który wtargnął ja jednię. Nikt nie doznał obrażeń.

5 września w Węgrowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wjeżdżając na skrzyżowanie o ruchu okrężnym nie zachowała szczególnej ostrożności w wyniku czego uderzyła w nasyp ronda. Kierująca przewieziona do szpitala, nie wymagała hospitalizacji.

5 września w Ruchnie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel na zakręcie drogi w lewo zjechał na prawe pobocze po czym stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pole po lewej stronie drogi, gdzie dachował. Doznane obrażenia nie wymagały hospitalizacji kierującego.

Tego samego dnia w Baczkach mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW zderzył się z psem, który wbiegł na jezdnię.  Nikt nie doznał obrażeń. Właściciel psa ukarany mandatem karnym.  

 

 

 

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%