Zamknij
REKLAMA

Drogowy bilans. Tragedia na sam koniec roku

11:40, 08.01.2019 | M.M
REKLAMA

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 


Do  pierwszego, niestety tragicznego zdarzenia doszło 28 grudnia w Łochowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierujący seatem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawy pas drogi po czym uderzył w przydrożny betonowy słup. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu, a trzech pasażerów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. 

31  grudnia  w miejscowości Kalinowiec doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni kierujący audi na łuku drogi potrącił nietrzeźwego 54-letniego pieszego przechodzącego przez jezdnie. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce 4 stycznia w Ludwinowie. Policjanci wstępnie ustalili, że 33-letni kierujący passatem doprowadził do zderzenia jadącym tym samym kierunku oplem, wyniku czego kierujący passatem wjechał do przydrożnego rowu i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali 33- latka sprawdzili jego stan trzeźwości który wykazał pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto kierujący posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem - dodali policjanci z KPP w Węgrowie.

fot. OSP Ostrówek

(M.M)
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone