Zamknij
REKLAMA

Nie miał uprawnień, ale miał dwa promile

13:20, 21.10.2021 | Redakcja
fot. poglądowe/Pixabay
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do wielu zdarzeń drogowych. Jeden z wypadków spowodował pijany kierowca ciągnika rolniczego, poruszający się bez uprawnień. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

11 października w Węgrowie mieszkanka powiatu tarnowskiego, kierując pojazdem marki Audi wykonywała manewr cofania, podczas którego uderzyła w zaparkowany pojazd marki Citroen. Nikt nie doznał obrażeń.

13 października w Ruchnie mieszkaniec naszego powiatu, kierując pojazdem marki Suzuki nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego po pokonaniu łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, dachował, a następnie pojazd zatrzymał się w polu. Kierujący nie wymagał hospitalizacji.

15 października w Ostrówku mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW Lupo skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi VW Passat doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda uderzył w stojący przed nim pojazd marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

Również 15 października w Sewerynowie doszło do zdarzenia drogowego ciągnika rolniczego z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkaniec powiatu węgrowskiego miał blisko 2 promile alkoholu i poruszał się ciągnikiem marki Ursus bez wymaganych uprawnień. Mężczyzna ponadto zderzył się z pojazdem marki Renault. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Dzień później w Jasiorówce mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo z naprzeciwka pojazdowi marki Opel, doprowadzając do zderzenia. W wyniku doznanych obrażeń kierujący Oplem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%