Zamknij
REKLAMA

Dachowanie w miejscowości Zakrzew, ucieczka z miejsca wypadku w Jasiorówce

16:29, 25.10.2021 | mł.asp. Monika Księżopolska
fot. OSP Korytnica
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku wypadków i kolizji. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

18 października w Węgrowie kierujący pojazdem marki Nissan wykonując manewr cofania, uderzył w zaparkowany pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie, mieszkaniec pow. łosickiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Daf z naczepą podczas wykonywania manewru skrętu w prawo z lewego pasa ruchu zderzył się z pojazdem marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

19 października w Jasiorówce mieszkaniec naszego powiatu, kierując pojazdem marki Audi na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Kia. Kierujący Audi uciekł z miejsca zdarzenia. Kierujący pojazdem marki Kia w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Po kilku godzinach kierujący pojazdem marki Audi zgłosił się do KP w Łochowie. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

20 października w Węgrowie mieszkaniec pow. mławskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Scania wykonując manewr skrętu w prawo z lewego pasa ruchu zderzył się z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

21 października w Barchowie mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Nissan w wyniku czego najechała na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

22 października w miejscowości Zakrzew mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mazda na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd kilkukrotnie. W wyniku doznanych obrażeń kierujący trafił do szpitala. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%