Zamknij
REKLAMA

17-letni węgrowianin zatrzymany z marihuaną

13:03, 28.02.2019 | M.M
REKLAMA

Węgrowscy policjanci zabezpieczyli marihuanę, którą ujawnili u 17–letniego mieszkańca Węgrowa. 

W minionym tygodniu węgrowscy policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli grupkę młodych mężczyzn, podczas legitymowania u jednego z nich ujawnili fifkę i woreczek z suszem roślinnym - jak się okazało po sprawdzeniu narkotestem, była to marihuana.
Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci także ujawnili susz roślinny w postaci marihuany - dodała rzeczniczka KPP w Węgrowie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, posiadanie narkotyków zagrożone jest karą  do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP w Węgrowie

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone