Zamknij
REKLAMA

Miał cztery promile, zakaz prowadzenia pojazdów i doprowadził do wypadku

11:45, 03.01.2022 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. W Orzeszówce policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu sokołowskiego, który kierował autem mając blisko 4 promile alkoholu we krwi. Mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a dodatkowo doprowadził do wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

27 grudnia w Ziomakach mieszkaniec powiatu łódzkiego, kierując pojazdem marki Kia w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem, które wtargnęło na jezdnię zjechał na pobocze, gdzie dachował. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala.

28 grudnia w Węgrowie mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Fiat, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

30 grudnia w Łochowie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda, czym doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

2 stycznia w Orzeszówce mieszkaniec powiatu sokołowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (blisko 4 promile alkoholu) kierował pojazdem marki Peugeot pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%