Zamknij
REKLAMA

37-latek prowadził mając 3,5 promila i cudze prawo jazdy

11:39, 21.03.2019 | KPP w Węgrowie/ fot. Pixabay
REKLAMA

W ostatnich dniach policjanci z KPP w Węgrowie odnotowali kilka kolizji oraz zatrzymali nietrzeźwych kierujących. 

13 marca w miejscowości Kalinowiec policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Sprawdzili stan trzeźwości 37 – letniego kierującego citroenem, który wykazał 3,5 promila. Kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania i posługiwał się nieswoim prawem jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Łochów. 

Do kolejnego zdarzenia doszło 14 marca  w Kamionnie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący ducato na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w bok prawidłowo jadącego pojazdu ciężarowego Daf. Nikt nie poniósł obrażeń. 

16 marca w Liwie doszło do wypadku. Kierujący oplem skręcając w lewo został uderzony przez jadąca za nim toyotę. Obaj kierujący zostali przewiezieni do szpitala. 

Tego samego dnia doszło do kolejnego zdarzenia w Węgrowie na ul. Solidarności. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, sprawdzili stan trzeźwości 28 – letniej kierującej vw, który wykazał ponad 1,5 promila. Policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwej kobiecie i zatrzymali jej prawo jazdy. 

18 marca w Łojewie w gminie Łochów kierujący fiatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej potrącił rowerzystkę, która z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

(KPP w Węgrowie/ fot. Pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA