Zamknij
REKLAMA

28-latek pędził bimber. Zatrzymała go policja

09:26, 15.04.2022 | Autor: mł. asp. Monika Księżopolska
KPP w Węgrowie
REKLAMA

Aparaturę do wytwarzania alkoholu etylowego, 300 litrów zacieru i blisko 40 litrów gotowego alkoholu zabezpieczyli węgrowscy kryminalni. Nielegalna wytwórnia alkoholu znajdowała się na terenie powiatu węgrowskiego. W tej sprawie zarzuty usłyszał 28-letni mężczyzna.

Zlikwidowana nielegalna wytwórnia alkoholu to efekt pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy. Kryminalni weryfikowali posiadane informacje o 28-letnim mężczyźnie, którego podejrzewali o nielegalną produkcję alkoholu. Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia podczas przeszukania pomieszczeń znajdujących się na posesji mężczyzny.

W trakcie działań policjanci znaleźli i zabezpieczyli 300 litrów zacieru w beczkach oraz blisko 40 litrów gotowego alkoholu oraz aparaturę do produkcji nielegalnego alkoholu. 28-latek usłyszał zarzut w tej sprawie. Za nielegalną produkcję alkoholu mężczyzna niebawem odpowie przed sądem.

Z uwagi na zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia przestrzegamy przed kupowaniem i spożywaniem alkoholu pochodzącego z nielegalnych źródeł.

 

(Autor: mł. asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%