Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwy kierujący i wypadki. Policja apeluje o rozwagę

10:14, 29.04.2019 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego oraz odnotowali kilka zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego 

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Do  zdarzenia doszło 19 kwietnia w Ostrówku, gm. Łochów. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący volkswagenem wykonując manewr cofania uderzył w prawidłowo zaparkowaną skodę. W zdarzeniu nie odnotowano osób rannych. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Węgrowie na drodze DK – 62, 20 kwietnia.  Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię. Nie odnotowano osób rannych. 

24 kwietnia w Węgrowie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący skodą nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w jego tył. Nie odnotowano osób rannych. 

Do zdarzenia drogowego doszło 24 kwietnia w Twarogach, gm. Łochów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem zderzył się z sarną.  Do podobnego zdarzenia z sarną doszło także na terenie Zagrodnik, gm. Łochów 25 kwietnia. Kierujący renault zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię. W zdarzeniach nie odnotowano osób rannych. 

Węgrowscy policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierującego. Do zatrzymania doszło 19 kwietnia w Sulkach, gm. Wierzbno. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej audi, którym kierował 53 – letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie i zakaz kierowania pojazdami. Funkcjonariusze udaremnili mu dalszą jazdę. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. 

mł. asp. Anna Maliszewska 
 

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone