Zamknij
REKLAMA

Okradli stodołę, bo "chcieli zrobić w niej porządek"

10:30, 02.05.2022 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W miniony wtorek policjanci z Posterunku Policji w Korytnicy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli złom z jednej z posesji w Gminie Wierzbno. Dodatkowo, jeden z nich posiadał przy sobie amfetaminę.

Ta ciekawa kryminalna historia rozegrała się w ubiegły wtorek 26 kwietnia. Jedna z mieszkanek gminy Wierzbno zauważyła, że po niezamieszkałej posesji kręci się trzech mężczyzn i zaparkowany jest samochód.
- Jak się okazało mężczyźni, wynosili ze stodoły różne rzeczy m.in. taczkę, rower, pralkę, piecyk grzewczy. Czujna kobieta szybko zadzwoniła na numer alarmowy i powiadomiła o swoich podejrzeniach. Mężczyźni zdążyli odjechać przed przybyciem funkcjonariuszy - poinformowała rzeczniczka węgrowskiej policji mł.asp. Monika Księżopolska.

Podjęta niezwłocznie interwencja doprowadziła policjantów do punktu skupu złomu, gdzie skradziony towar już był ważony.
- Na miejscu zatrzymano trzech mężczyzn, którzy oświadczyli, że wywieźli te rzeczy, ponieważ chcieli posprzątać w stodole należącej do ich kolegi. Kierujący autem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, policjanci znaleźli u niego amfetaminę, a czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy - poinformowała rzecznik KPP w Węgrowie.

Zarzuty w tej sprawie usłyszało dwóch mężczyzn. Teraz czeka ich sprawa w sądzie.

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%