Zamknij
REKLAMA

Retro Moto Show w Sadownem!

09:41, 07.08.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 5 sierpnia w Sadownem odbyło się wydarzenie, na które czekali miłośnicy motoryzacji. Po raz czwarty mieszkańcy tej miejscowości brali udział w zlocie zabytkowych pojazdów.

Motocykle, wozy strażackie, ciągniki i piękne auta wypełniły targowisko gminne w Sadownem. Liczba pojazdów, które w tym roku wzięły udział w zlocie robiła duże wrażenie, nie zabrakło żadnych klasyków dróg.

- Zapomnieliśmy już jak pachnie benzyna ołowiowa, a dzisiaj w Sadownem mieszać się będą te wszystkie zapachy związane z motoryzacją i jej dziedzictwem – mówił wójt Waldemar Cyran. 

Gościem specjalnym tegorocznego Retro Moto Show był Maciej Wisławski, jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce. Jako pilot rajdowy największe sukcesy święcił współpracując z Krzysztofem Hołowczycem. Jak się okazało, Wisławski z ziemią sadowieńską związany jest od bardzo dawna.


- To prawda, z Sadownem jestem związany od 20 lat przez moich licznych przyjaciół. Chciałbym bardzo podziękować panu wójtowi. Przed chwilą mówiłem, że tak naprawdę największa w Polsce ekspozycja legend motoryzacji, która odbywa się w Warszawie (PTAK Warsaw MotoShow), zainspirowała się Sadownem, bo wasze Retro Moto Show trwa o rok dłużej. Jesteście ojcami największej wystawy samochodów zabytkowych. Brawa dla organizatorów – mówił Maciej Wisławski.

Tegoroczny gość opowiedział o swojej karierze, a następnie przyszedł czas na podziwianie imponujących samochodów i motocykli. 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

WOWWOW

1 0

Ciekawe wydarzenie, brawo.. 09:48, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone