Zamknij
REKLAMA

Wypadki na drogach powiatu

15:33, 15.07.2019 | Policja/ fot. Internet
REKLAMA

W ostatnich dniach doszło do zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

08 lipca w Żelazowie 18 letnia mieszkanka pow. węgrowskiego kierując samochodem marki Citroen na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie posesji. Kierująca doznała obrażeń ciała.

Tego samego dnia w m. Słuchocin mieszkaniec pow. mińskiego kierując pojazdem Iveco nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu VW w wyniku czego ten zjechał na prawą stronę drogi, a następnie uderzył w słup oświetleniowy. Pięć osób podróżujących VW zostało zabranych do Szpitali. Postępowanie prowadzi PP Korytnica.

09 lipca w Węgrowie na ul. Al. Solidarności kierujący samochodem marki Ford mieszkaniec pow. węgrowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

10 lipca w Łochowie na ul. Al. Łochowskiej kierujący skuterem na prostym odcinku drogi , przy intensywnych opadach deszczu, jadący wraz z pasażerką uderzył w krawężnik znajdujący się pry drodze wewnętrznej co spowodowało utratę panowania nad kierowanym pojazdem     i w rezultacie przewrócenie się skutera, w wyniku czego pasażerka doznała obrażeń ciała.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.  

 M/K

(Policja/ fot. Internet)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA