Zamknij
REKLAMA

Wypadki na drogach powiatu

11:53, 23.07.2019 | M/K
REKLAMA

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.


16 lipca w m. Zawady mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując samochodem marki Honda nie zachował należytej ostrożności na łuku drogi przewrócił pojazd na dach w wyniku czego doznał obrażeń. 

17 lipca w Węgrowie na ul. Gdańskiej, 35 –letni mieszkaniec Siedlec kierując samochodem marki Audi nie chował należytej ostrożności w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Peugeot. Jedna osoba doznała obrażeń. 

W tym samym dniu na ul. T. Kościuszki w Węgrowie, mieszkanka Warszawy kierując samochodem Toyota, uderzyła w znak pionowy i zaparkowany na poboczu pusty pojazd marki BMW.  Kierująca całą uwagę skupiła na przewożonym w aucie koce, zamiast na prowadzeniu auta, co doprowadziło do zderzenia w wyniku którego doznała obrażeń ciała.

18 lipca w Węgrowie na ul. Gdańskiej mieszkaniec pow. ostrowskiego poruszając się motocyklem wyprzedzając kolumnę pojazdów uderzył w tył pojazdu marki VW sygnalizujący zamiar skrętu w lewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem oraz kierująca VW jak i pasażerowie doznali obrażeń ciała. 

21 lipca w Łochowie na ul. Al. Łochowska mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując samochodem marki Fiat SC najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Ford doprowadzając do zderzenia się tych pojazdów.  W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem. Przewożone w aucie zwierzęta transportujmy w odpowiedni sposób , tak aby ich obecność nie wpływała sposób jazdy, a co za tym idzie na bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego.

fot. OSP Węgrów

( M/K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA