Zamknij

Policyjny raport drogowy. "Apelujemy o rozwagę na drogach!"

17:04, 10.09.2019 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

3 września w Łochowie na ul.1 Maja mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki citroen, nieprawidłowo wykonywała manewr cofania i uderzyła w stojący za nią pojazd marki peugeot.  Nikt nie poniósł obrażeń.

5 września w miejscowości Kamionna 27-letni mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki mercedes nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z pojazdami marki scania i toyota. Nikt nie poniósł obrażeń.

6 września w Ostrówku doszło do zderzenia się trzech pojazdów. W miejscu, gdzie odbywały się roboty drogowe zatrzymał się zespół pojazdów z ciągnikiem siodłowym oraz pojazd marki ford, w którego uderzył jadący w tym samym kierunku opel. W wyniku uderzenia kierująca fordem trafiła do szpitala.

W tym samym dniu w Łochowie na ul.Świerkowej mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem BMW i wykonując manewr skrętu w lewo, ściął skrzyżowanie, w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadące BMW. Nikt nie poniósł obrażeń.

7 września w Węgrowie na ul.Kościuszki mieszkaniec pow. Dąbrowa Górnicza, kierując nissanem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi audi, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów, następnie audi uderzyło w samochód marki VW.  Nikt nie poniósł obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

MK/KPP w Węgrowie

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA