Zamknij
REKLAMA

9-letnia Karolina Bajer w Szansie na Sukces!

15:36, 17.09.2019 | Redakcja/ fot. archiwum prywatne rodziny
REKLAMA

Powiat węgrowski jest bogaty w talenty muzyczne. Już w najbliższą niedzielę w programie „Szansa na sukces” będziemy mogli obejrzeć kolejną reprezentantkę naszych terenów, a jest nią 9-letnia Karolina Bajer. 

Dziewczynka jest uczennicą Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicz w Korytnicy oraz Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w lutym 2019 na VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu” w Warszawie, gdzie zajęła II miejsce. Następnym sukcesem było I miejsce na IX Festiwalu Kultury Chodów 2019 - Dzień Muzyki. Talent dziewczynki również doceniono na IV Cegłowskim Festiwalu Muzycznym „Złota Sójka”, gdzie zajęła I miejsce, brała także udział w wielu szkolnych konkursach. 

Dziewczynka okazała się lepsza od swoich rówieśniczek w eliminacjach do programu „Szansa na sukces”. Już za kilka dni będziemy mogli obejrzeć jej występ na ekranach telewizorów. 

Zapraszamy przed TV w najbliższą niedzielę 22 września o godz. 15:15. Program emitowany jest na TVP2. Zwycięzca „Szansy na sukces” będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji Junior, która w tym roku odbędzie się w Gliwicach. 

 

(Redakcja/ fot. archiwum prywatne rodziny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone