Zamknij
REKLAMA

Tragiczny pożar w Łochowie. Zginęła 26-latka, rodzina straciła dobytek [ZBIÓRKA]

10.07, 05.10.2022 . Aktualizacja: 10.07, 05.10.2022
fot. zrzutka
REKLAMA

W nocy 3 października w Łochowie miał miejsce pożar, który niestety skończył się wielką tragedią. 26-letnia Wiktoria straciła w nim życie, osieracając 4-letnią córeczkę. Mieszkająca z nią rodzina nie tylko straciła bliską osobę, ale też dach nad głową i dobytek życia. Wesprzyjmy ich tym ciężkim momencie!

- Tej strasznej nocy dom, w którym mieszkała rodzina został całkowicie objęty pożarem, w tamtym momencie przebywało tam pięć osób. Czterem z nich udało się wydostać, ze względu na rozprzestrzenianie się pożaru, jednej osobie (naszej kochanej Wiktorii) nie udało się. Mimo starań służb ratowniczych, pożar był na tyle duży że nie dawał możliwości na akcję ratunkową. Po ugaszeniu pożaru i odgruzowaniu miejsca (w międzyczasie zawalił się dach) potwierdziło się najgorsze... - czytamy na stronie zbiórki na rzecz rodziny.

Każda złotówka ma znaczenie i pomoże w jakimś stopniu stanąć rodzinie finansowo na nogi. Jak informują bliscy, Wiktoria była wiecznie uśmiechniętą, pozytywną osobą z wielką chęcią niesienia pomocy drugiej osobie, dlatego ludzi o dobrych sercach wspólnie z organizatorami zbiórki prosimy o wsparcie w tym ciężkim czasie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZBIÓRKI

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%