Zamknij
REKLAMA

Zderzenie z sarną, dachowanie i uderzenie w wyprzedzające BMW

07.57, 25.10.2022 . Aktualizacja: 07.57, 25.10.2022
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku wypadków i kolizji. Policjanci apelują o ostrożność.

19 października w Węgrowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd marki Mitsubishi. Nikt nie doznał obrażeń. Tego samego dnia w Zieleńcu mieszkaniec pow. zambrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Mazda. Nikt nie doznał obrażeń.

21 października w Grębkowie mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Citroen nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego uderzył w pojazd marki BMW, który go wyprzedzał. Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się na dach. W wyniku doznanych obrażeń kierujący pojazdem marki BMW został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrów. Tego samego dnia w Jaczewie mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Suzuki zderzył się sarną, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń. 

22 października w Gwizdałach mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW na łuku drogi w celu uniknięcia zderzenia z sarną zjechała na przeciwległy pas ruchu, tracąc panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Kierująca została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie. Również 22 października w Pobratymach kierujący ciągnikiem rolniczym marki Case, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wskutek czego wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Nikt nie doznał obrażeń. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%