Zamknij
REKLAMA

Seniorzy „The Voice Senior” Seniorom – Koncert w Centrum Dialogu Kultur

08.55, 10.11.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Zbliżając się do  Ogólnopolskiego Dnia Seniora z tej okazji w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie odbędzie się koncert Seniorzy „The Voice Senior” Seniorom, warto zapamiętać tą datę:13 listopada o godz. 16.00. Wstęp jest bezpłatny!

Dzień Seniora obchodzimy kilka razy w roku, wszystkie daty mają jednak wspólny cel – kształtować społeczne postrzeganie osób starszych oraz podejmować wszelkie działania mające na celu zapewnienie im godnego życia. Do najważniejszych zadań należy więc walka z wykluczeniem osób w podeszłym wieku, ułatwienie dostępu do opieki medycznej, a także do pełnego życia kulturalnego i społecznego.

Seniorzy pełnią bardzo ważną rolę w każdej rodzinie, mając za sobą ogromny bagaż doświadczeń i wspomnień, którymi chętnie dzielą się z młodym pokoleniem. Są to miedzy innymi wydarzenia historyczne, rodzinne czy też społeczne. Kto jak nie dziadek i babcia przekażą wnukom dawne dzieje z życia sporu, motoryzacji czy przepisy kulinarne. Długo by wymieniać zalety babci i dziadka, warto jednak pamiętać, że to właśnie też seniorzy wychowują młode pokolenie.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele organizacji dla seniorów, gdzie mogą spędzać swój wolny czas i czuć się potrzebni, takim miejscem jest również Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie, gdzie są organizowane bezpłatne konferencje, koncerty czy wystawy w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Dofinansowane ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Partnerzy wydarzenia: Totalizator Sportowy i Fundacja PZU.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%