Zamknij

Wypadek w Łochowie. Uderzony samochód potrącił pieszą

10:31, 08.11.2019 | KPP w Węgrowie/MK
REKLAMA

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie, w ostatnich dniach na drogach powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych.

4 listopada w Łochowie na Al. Łochowskiej mieszkaniec pow. ostrołęckiego kierując pojazdem marki Ford, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył pojazdu marki Renault, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przez które przechodziła kobieta. Uderzony pojazd potrącił kobietę, która trafiła do szpitala.

5 listopada w Krypach mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW, będąc na łuku drogi, na widok poprzedzającego go rowerzysty podjął gwałtowny manewr hamowania w wyniku czego samochód zjechał w poprzek jezdni na lewy pas, gdzie uderzył w niego jadący prawidłowo z przeciwnej strony samochód marki Hyundai. Kierująca Hyundaiem i pasażer trafili do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

(KPP w Węgrowie/MK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA