Zamknij
REKLAMA

Czterech dilerów zatrzymanych. Posiadali m.in. mefedron i ponad 1,8kg marihuany

15.42, 10.01.2023 źródło: KPP w Węgrowie Aktualizacja: 15.43, 10.01.2023
REKLAMA

Węgrowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 4 mężczyzn - mieszkańców powiatu węgrowskiego, którzy posiadali i sprzedawali narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty, wobec dwóch z nich prokurator zastosował policyjny dozór. Zabezpieczone narkotyki nie trafią na rynek.

- Węgrowscy policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa na terenie naszego miasta i powiatu węgrowskiego. Sprawdzają wszelkie sygnały dotyczące przestępczości narkotykowej. Codzienna praca węgrowskich funkcjonariuszy pozwala na sukcesywne eliminowanie „dilerów”, którzy trafiają przed oblicze sprawiedliwości – tłumaczyła rzeczniczka policji, mł. asp. Monika Księżopolska z KPP w Węgrowie

W minionym tygodniu węgrowscy kryminalni przeprowadzili działania skierowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Według ustaleń policjantów, osoby z terenu powiatu węgrowskiego miały posiadać i sprzedawać narkotyki.
- Zatrzymano 4 mężczyzn w wieku od 22 do 36 lat. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzn zabezpieczono m.in. mefedron, 1880 gram marihuany, haszysz oraz wagi elektroniczne. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani przestępstwa, których mężczyźni się dopuścili, są zagrożone karą pozbawienia wolności do 10 lat.
 

(źródło: KPP w Węgrowie)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%