Zamknij
REKLAMA

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Węgrowa i Łochowa

13:46, 13.01.2020 | Miasto Węgrów. Fot/ Mariusz Witkowski
REKLAMA

Już po raz trzeci w Święto Trzech Króli 6 stycznia ulicami Węgrowa przeszedł barwny orszak. Parafianie trzech węgrowskich parafii: św. Ojca Pio, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy spotkali się po niedzielnych mszach świętych przed Bazyliką Mniejszą w Węgrowie.

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w Konkursie na najciekawsze zdjęcia z Orszaku Trzech Króli. Zdjęcia proszę przysyłać do 15 stycznia 2020 (włącznie) na profil facebook- Orszak Trzech Króli Węgrów. Fotografie należy opisać– kto na nich występuje, podać telefon kontaktowy i zamieścić informację, że wykonawca wyraził zgodę na udział zdjęcia w konkursie. Nagrody przewidziane za I, II i III miejsce. Fundatotorem nagród jest Burmistrz Miasta Węgrowa Paweł Marchela. Każda osoba może zgłosić kilka zdjęć do konkursu, natomiast jedno i to samo zdjęcie nie może być zgłoszone przez kilka różnych osób.

Kryteria:
preferowane będą zdjęcia całych rodzin (rodzicie, dzieci, dziadkowie, itd.), które będą przebrane za kolędników, pasterzy itp. zgodnie z tematyką orszakową.

 

(Miasto Węgrów. Fot/ Mariusz Witkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone