Zamknij
REKLAMA

Piłkarskie emocje w Miedznie. XVII Turniej o Puchar Wójta za nami

14:23, 17.02.2020 | M.M
REKLAMA

W niedzielę 16 lutego odbył się XVII Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Miedzna. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Miedznie nie zabrakło emocji.

Do tradycyjnego już miedzieńskiego turnieju zgłosiło się siedem drużyn, które rywalizowały ze sobą w systemie grupowym, a później w fazie pucharowej. Organizatorem turnieju był pan Waldemar Salach oraz wójt Tadeusz Okulus. 
- Bardzo się cieszę, że możemy się spotkać tu po raz kolejny, wiem, że czekacie już na pierwszy gwizdek sędziego, więc chciałbym tylko życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom i podziękować za waszą aktywność – powiedział wójt chwilę przed oficjalnym rozpoczęciem rywalizacji.

Turniej miał charakter nie tylko rywalizacyjny, ale też integrujący. Nie było podziału na kategorie wiekowe, do rywalizacji przystąpić mogli wszyscy. Byli oldboje, byli juniorzy, był zapał i sportowa rywalizacji. 

Tegoroczny turniej o Puchar Wójta Gminy Miedzna zakończył się zwycięstwem drużyny Czarnych Wrotnów. Na drugim miejscu znaleźli się Oldboje Miedzanka, a puchar za trzecie miejsce powędrował do Woli Orzeszowskiej. 

Pozostałe miejsca przypadły odpowiednio: Rostkom, Miedzance, Orłom Pio i Juniorom Miedzanki. Wójt pogratulował najlepszym i wręczył puchary.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone