Zamknij
REKLAMA

Ferie w mieście nie muszą być nudne

22:11, 17.02.2020 | Miasto Węgrów
REKLAMA

Ferie nie muszą być nudne – przekonują się o tym uczestnicy zajęć, zorganizowanych przez węgrowskie placówki i organizacje, które Miasto Węgrów wsparło finansowo, w ramach organizowanego wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2020 r. Każdy może znaleźć coś dla siebie, bo jest to doskonała okazja do uczestnictwa w ciekawych zajęciach, zdobycia doświadczeń, poznania ciekawych osób.

W Domu Gdańskim, 11 lutego 2020 r., Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela spotkał się z uczestnikami wypoczynku organizowanego przez Parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny pod kierunkiem ks. Wojciecha Wysockiego. Dzieci zostały zaproszone do udziału w warsztatach prowadzonych przez  regionalną twórczynię ludową Małgorzatę Pepłowską, której rękodzieła są bardzo cenione i były wielokrotnie nagradzane.

Następnego dnia, 12 lutego, Burmistrz Węgrowa odwiedził zimowisko organizowane przez Świetlicę Społeczną. Zaprosił dzieci do wspólnego obejrzenia teatrzyków kamishibai. Następnie uczestnicy wzięli udział w quizie czytelniczym, a najlepsi otrzymali maskotki.

Wiceburmistrz Węgrowa Halina Ulińska, 13 lutego, spotkała się w Węgrowskim Ośrodku Kultury z uczestnikami wypoczynku organizowanego przez Parafię pw. Św. Piotra z Alkantary i Św. Antoniego z Padwy. Dzieci zostały zaproszone na film pt. „Bella i Sebastian 3”.
Dzieci mogły wziąć także udział w warsztatach z rysowania komiksów w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Węgrowski Ośrodek Kultury zaprosił do udziału w balu karnawałowym z animacjami dla dzieci oraz do udziału w zajęciach plastycznych prowadzonych przez instruktora.
To jednak nie koniec atrakcji. Kolejny tydzień ferii zapowiada się równie ciekawie, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy.Bogatą ofertę zajęć w czasie ferii zimowych w Węgrowie zainteresowała się TVP3, która przygotowała relację wyemitowaną 13 lutego w programie „Kurier Mazowiecki”.

Szczegółowy program akcji „Zima w mieście” znajduje się na stronie www.wegrow.com.pl

(Miasto Węgrów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone