1 czerwca w miejscowości Śnice kierujący pojazdem marki Skoda nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo z drogi wojewódzkiej nr 696 w drogę w kierunku miejscowości Śnice, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.
2 czerwca do wypadku doszło w Szarutach. Kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdowi marki VW, doprowadzając do zderzenia. W wyniku wypadku, obrażenia ciała doznała jedna osoba, która została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów
3 czerwca w miejscowości Kopcie mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując motocyklem marki Kawasaki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem BMW. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości około 1,5 promila. W wyniku zderzenia, kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz