Zamknij
REKLAMA

Wypadki na drogach powiatu

16:00, 28.02.2020 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

18 lutego  w Węgrowie na ul. Kołłątaja mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Citroen doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń. 

20 lutego w Łochowie na Al. Łochowskiej mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na rondzie prawidłowo jadącemu Nissanowi, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów.  Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie na ul. Al. Solidarności mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Hondą doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Kierujący Toyota w wyniku doznanych obrażeń ciała trafił do szpitala. 

22 lutego w Węgrowie na ul. A. Mickiewicza mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Audi, w wyniku czego doszło do zderzenia.  Nikt nie doznał obrażeń. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

 

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%