Zamknij
REKLAMA

Kolizje na drogach i obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

16:57, 08.06.2020 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

Jak relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie, w ostatnich dniach na drogach powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń. Zatrzymano także dwóch nietrzeźwych kierujących.

3 czerwca w Łochowie mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi, podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Chevrolet, w wyniku czego doszło do kolizji. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Grębkowie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, będąc w stanie nietrzeźwości (0,72 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu), kierował pojazdem marki Honda i z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Także 3 czerwca w Starejwsi mieszkaniec naszego powiatu, kierując pojazdem marki Renault, nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu marki Renault, w wyniku czego uderzył w jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

7 czerwca w Wyszkowie mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując motocyklem marki Yamaha, na zakręcie drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Tego samego dnia w Orzeszówce mieszkaniec powiatu sokołowskiego kierował pojazdem marki Fiat będąc w stanie nietrzeźwości (1,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Mężczyzna został ujęty przez innych uczestników ruchu, którzy uniemożliwili mu dalszą jazdę. 
 

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA