Zamknij
REKLAMA

Wypadki na drogach powiatu [RAPORT KPP]

09:38, 14.07.2020 | sierż. szt. Monika Księżopolska KPP Węgrów
REKLAMA

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 

8 lipca w Węgrowie, mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan wykonując i manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście doprowadzając do zderzenia. Kierujący motocyklem Harley – Davidson został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

10 lipca w Połaziu Świętochowskim mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Opel na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem z uwagi na niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, zjechał do przydrożnego rowu, wywracając pojazd na prawy bok. W wyniku zdarzenia pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w Starejwsi mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Scania. Kierujący Skodą został przewieziony do szpitala.

10 lipca w  Korytnicy mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem doprowadzając do zderzenia. W wyniku doznanych obrażeń rowerzystka została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

12 lipca w Trzebuczy mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Toyota pokonując łuk drogi w lewo przekroczył oś jezdni doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

(sierż. szt. Monika Księżopolska KPP Węgrów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA