Zamknij
REKLAMA

Alarm bombowy w "Mickiewiczu"!

10:56, 01.09.2020 | M.M
REKLAMA

Licealiści z I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie mieli iście bombowy początek roku szkolnego. Wszystko za sprawą fałszywego (mamy nadzieję!) alarmu i szybkiej ewakuacji.

 

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, do wielu szkół z terenu Mazowsza wpłynęły zawiadomienia o podłożonym ładunku. Choć najczęściej zgłoszenia te są po prostu głupimi żartami, zgodnie z procedurami służby muszą zabezpieczyć teren i przeprowadzić ewakuację.

Na ten moment wszyscy uczniowie węgrowskiej szkoły są bezpieczni, teren jest zabezpieczony, a służby będą prowadzić dalsze działania. Pierwszy dzień szkoły w przypadku uczniów „Mickiewicza” przyniósł zatem więcej emocji niż ktokolwiek mógł założyć.

Nasze informacje potwierdziła Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie. Do I LO w Węgrowie na skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość o podłożonym ładunku. Po ewakuacji rozpoczęły się prace pirotechników oraz strażaków, którzy przeszukują teren szkoły. Najprawdopodobniej jest to alarm fałszywy, ale czynności muszą zostać wykonane. W chwili obecnej zablokowana jest ul. Mickiewicza od Ronda Węgrowskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata do skrzyżowania z ul. Kościuszki. 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA