Zamknij
REKLAMA

Wypadki i nietrzeźwi kierowcy. Niebezpiecznie na drogach!

10:49, 22.09.2020 | KPP w Węgrowie
fot. nadesłane przez czytelnika
REKLAMA

Kolejne wypadki na drogach powiatu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym raportem KPP w Węgrowie.

14 września w Węgrowie mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Man na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo na wprost pojazdowi marki Renault, doprowadzając do zderzenia się pojazdów.

15 września w Kołodziąży mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Władymirec podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Volvo, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości (1,43 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu), kierował pojazdem marki Peugeot, ponadto nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Pasażerka tego pojazdu w wyniku doznanych obrażeń trafiła do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

16 września w Węgrowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda podczas wykonywania nieprawidłowo manewru wymijania na skrzyżowaniu doprowadziła do zderzenia się z pojazdem marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

17 września w Węgrowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford Galaxy na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym nie zachowała należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego ją Forda Focusa, który stojąc na drodze sygnalizował manewr skrętu w lewo. Kierująca najechała na jego tył. Wszystkie 5 osób podróżujących Focusem zostały przewiezione do szpitali. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w Węgrowie mieszkanka pow. siemiatyckiego, kierując pojazdem marki Opel nieprawidłowo wykonywała manewr skrętu w lewo nie ustępując pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

18 września w Hucie Gruszczyno mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie upewnił się czy może bezpiecznie skręcić, w związku z czym kierująca Fordem, która wykonywała manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym uderzyła w ciągnik. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w Węgrowie mieszkanki pow. węgrowskiego, doprowadziły do zderzenia się swoich pojazdów. Obie w tym samym czasie włączały się do ruchu wyjeżdżając tyłem na jezdnię z przeciwległych stron jezdni. Nikt nie doznał obrażeń.

Również 18 września w Łochowie mieszkanka Warszawy, kierując pojazdem marki Suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu pojazdowi marki Fiat, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

19 września w Łochowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Nissan. Nikt nie doznał obrażeń. 

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.
 

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA