Zamknij
REKLAMA

Wypadki w Łochowie i Sadownem [RAPORT KPP]

13:07, 28.09.2020 | M.M
fot. Wikipedia
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

23 września w Sadownem mieszkaniec Warszawy kierujący pojazdem marki VW, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru cofania, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym Oplem. Nikt nie doznał obrażeń.

24 września w Łochowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 71-letnia rowerzystka chcąc wyjechać z drogi podporządkowanej zderzyła się z pojazdem marki Peugeot. W wyniku doznanych obrażeń kobieta została przewieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KP w Łochowie.

W tym samym dniu w Łochowie mieszkaniec pow. przasnyskiego, kierując pojazdem marki Opel, w sposób nieprawidłowy wykonał manewr zmiany pasa ruchu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z pojazdem marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

25 września w Sadownem mieszkaniec pow. olsztyńskiego, kierując pojazdem marki Opel, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo skuterem, w wyniku czego doszło do zderzenia. Pasażerka skutera trafiła do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA