Zamknij
REKLAMA

Potrącenie 84-letniej kobiety i kolizje na drogach [RAPORT KPP]

15:29, 02.11.2020 | KPP w Węgrowie
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

26 października w Węgrowie mieszkaniec powiatu przasnyskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Daf nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki VW. W wyniku zderzenia nikt nie doznał obrażeń.

27 października w Stoczku mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Ruchnie mieszkaniec powiatu mińskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo Citroenowi, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

29 października w Węgrowie doszło do potrącenia pieszej przez mieszkańca pow. węgrowskiego, który pojazdem marki Toyota wykonywał manewr cofania i tyłem pojazdu potrącił 84-letnią kobietę, która została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

30 października w Węgrowie obywatel Białorusi, kierując pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą, nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w prawo uszkadzając znak drogowy.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

(KPP w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA