Zamknij
REKLAMA

Policja kupiła nieoznakowany radiowóz

10:05, 27.11.2020 | Redakcja
REKLAMA

Jak poinformował Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie insp. Andrzej Styrczula podczas wczorajszej Sesji Rady Powiatu Węgrowskiego, policja w ostatnim czasie zakupiła nowy radiowóz. Tym razem jest to nieoznakowany pojazd, który trafił do Komisariatu Policji w Łochowie i najprawdopodobniej przysłuży się do realizacji zadań na drogach.

Zakup samochodu dofinansowała Gmina Łochów, Gmina Sadowne oraz Gmina Stoczek.
- To bardzo nowoczesne, nieoznakowane auto. Nie pokusiłem się o pokazanie zdjęć w Internecie, bo samochód będzie wykonywał zadania, które powodują, że lepiej, aby pojazd nie był zbyt znany - powiedział tajemniczo komendant węgrowskiej policji.

Warto zatem pamiętać o obowiązujących przepisach i przestrzegać je, nie tylko w obawie przed mandatem, ale głównie po to, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom ruchu.

Jak widać, potrzebne są także kolejne apele o zachowanie rozsądku na drogach. Od początku miesiąca listopada węgrowscy policjanci zatrzymali już 12 praw jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Przypominamy, że w związku ze zmianą przepisów za niestosowanie się do przepisów dotyczących prędkości w terenie zabudowanym kierowców czekają poważne konsekwencje. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek na drodze. Jadąc zgodnie z przepisami bezpiecznej dojedziemy do celu. Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu! - apeluje KPP w Węgrowie.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA