Zamknij
REKLAMA

Podpisanie umowy na odbiór odpadów w Węgrowie

11:47, 12.01.2021 | inf. Urząd Miejski w Węgrowie
UM Węgrów
REKLAMA

W dniu 30.12.2020 r. została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Węgrowie na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z obszaru Węgrowa.


Ze strony Miasta umowę podpisali: Paweł Marchela – Burmistrz Miasta Węgrowa oraz Agnieszka Kądziela-Biernat – Skarbnik Miasta, a ze strony wykonawcy Edwin Salamon - Dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Węgrowie.
Firma została wyłoniona w wyniku postępowania przetargowego. Wynik postępowania przetargowego okazał się na tyle pomyślny, że od marca 2021 roku nastąpi obniżenie stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi ustanowionych podczas październikowej sesji Rady Miejskiej Węgrowa.


Umowa dotyczy odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, została podpisana na okres 2 lat tj. od 01.01.2021 r. do 31.12.2022 r., na kwotę 3.494 217,96 zł
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych dostępne są na stronie: www.odpady.wegrow.com.pl w zakładce harmonogramy.

(inf. Urząd Miejski w Węgrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA